U NEDELJU MINUS I MRAZEVI: Dramatične temperaturne promene, vremenska prognoza do kraja sedmice
NAKON hladnog proleća dočekali smo tople dane kao pripremu za leto, ali ipak sledi ponovno zahlađenje, do kog će dolaziti postepeno, a krajnji rezultat biće pojava mraza u nedelju.
Foto: Depositphotos
Stanovnici Srbije u toplom vremenu mogu da uživaju još danas i sutra tokom dana. Već tokom večeri doći će do naoblačenja i mestimične kiše.
Temperatura će u subotu da padne, ujutru i pre podne će biti pretežno oblačno sa kišom, a posle podne će doći do razvedravanja.
Foto: Printscreen/RHMZ
- U nedelju ujutru na podrudčju Srbije mestimično se očekuje slab prizemni mraz inteziteta od minus dva do nula stepeni - navedeno je u saopštenju RHMZ.
Nakon jutarnjeg mraza, nedelja će da bude topla, ali vetrovita, a već sredinom naredne nedelje očekuju kiša, pljuskovi i grmljavina
Preporučujemo
REGION POMNO PRATI VAKCINACIJU U SRBIJI: Vlada dodatno stimuliše primanje cepiva
05. 05. 2021. u 17:10
NAVALA NA PASOŠE U TOKU: U nekim opštinama nema termina, evo gde su najmanje gužve
05. 05. 2021. u 13:39
POČINjE VAKCINACIJA U TC UŠĆE: Prvi koji dođu dobijaju vaučere u iznosu od 3.000 dinara
06. 05. 2021. u 08:52 >> 09:12
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)