NESTAO JOVAN IZ NIŠA: Celu noć trajala potraga, izgubio mu se svaki trag - majka moli za pomoć
OSAMNAESTOGODIŠNjI Jovan Veselinović, maturant Umetničke škole u Nišu nestao je sinoć. On je poslednji put viđen na Bulevaru Nemanjića oko 23 časova, nakon čega mu se gubi svaki trag.
Foto: Privatna arhiva
- Sinoć oko 11 javio se da je krenuo kući jer je bio kod druga. Ispratio je drugaricu koja živi blizu njegove kuće i od tada mu se gubi svaki trag - kaže za "Novosti" majka nestalog mladića Milica.
Foto: Privatna arhiva
Jovan na sebi ima farmerice, crni duks i jaknu, kao i crne patike.
Majka kaže da je dobar momak i da se ne kreće u lošem društvu. Kaže da njen sin, koji je pre 18 dana proslavio punoletstvo, nema nikakvih problema.
Foto: Privatna arhiva
- Planirao je da drugarici u stanu napravi žurku iznenađenja. Inače se uvek javljao kući i nije sklon problematičnom ponašanju - kaže majka,
Jovana su cele noći tražili majka i svi njegovi drugovi. Majka moli da ukoliko neko ima bilo kakvu informaciju o Jovanu javi na 063 7312 987.
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)