ANA BRNABIĆ NA IVICI SUZA: To je ogroman gubitak za moju porodicu i za naše društvo
PREDSEDNICA Vlade Srbije Ana Brnabić rekla je da je užasno pogodila smrt direktora Beogradske filharmonije Ivana Tasovca.
Foto: Printskrin TV Pink
- Ja ne mogu da verujem da Tase nema. Užasno mi je to teško palo. Moj sin ga je obožavao. Jako mi je teško pričati o tome. Bio mi je jako dobar prijatelj i izvaredna osoba u svakom smilu - rekla je Ana Brnabić.
Ona je podsetila na sve što je Ivan Tasovac uradio za srpsku kulturu i Beogradsku filharmoniju.
- Postavio nas je na mapu Evrope i sveta i dovodio ovde svet. Bio je hrabar da govori šta misli i da se politički bori za svoja uverenja. Ogroman je gubitak za moju porodicu i za naše društvo i našu kulturu. Zaista mislim da će Tasa večno živeti kroz Beogradsku filharmoniju i kad budemo izgradili novu koncertnu dvoranu, to će zaista biti u njegovu čast - rekla je Ana Brnabić u emisiji "Hit tvit" na TV Pink.
Zapratite Nportal na Fejsbuk stranici.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)