DUEL "BOMBARDERA" U KVINSU: Raonić je savladao domaćeg igrača i postavio novi rekord
OBRAČUN Raonića i Frica gledaćemo u drugom kolu Kvinsa.
Foto: Profimedia
Kanadski teniser je u duelu protiv Norija odservirao 47 asova i tako postao vlasnik novog rekorda.
Raonić je ušao u istoriju kao igrač koji je imao najviše as udaraca u mečevima na dva dobijena seta, prethodni rekord držao je Ivo Karlović koji je bio na cifri od 45.
Nekadašnji treći reket sveta je vodio bitku sa Britancem skoro dva i po sata, a konačan rezultat glasio je 2:1 (6:7, 6:3, 7:6).
Kameron je imao čak i dve meč-lopte u taj-brejku odlučujućeg seta, ali je rival uspeo da ih neutralizuje.
Sa druge strane, Tejlor je lako izašao na kraj sa Tarom Danijelom, prepustio mu je svega šest gemova 2:0 (6:3, 6:3).
Danas nas očekuje okršaj "bombardera", a naša procena je da će u prvom setu granica gemova biti prebačena.
NAŠ TIP: 1. set +10,5 (kvota 1,77)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
SRBIJA SLAVI, HRVATSKA TUGUJE: Crvena zvezda nokautirala giganta iz Zagreba!
Crvena zvezda je "pokorila Zagreb"!
06. 01. 2026. u 18:36
DOSAD NEZABELEŽENO! Novak Đoković snimljen kako moli za ovo (VIDEO)
Novak Đoković se pobrinuo da najnovije vesti iz tenisa - budu nesvakidašnje.
06. 01. 2026. u 15:38
"PRIPADA NAMA - NE DANSKOJ, NI SAD" S Grenlanda poslata jasna poruka: "Niko nema pravo da odlučuje umesto nas"
LIDERI pet najvećih političkih partija Grenlanda objavili su zajedničko pismo u kojem naglašavaju da Grenland nije deo ni SAD ni Danske, već da pripada Grenlanđanima, i da zahtevaju od Sjedinjenih Američkih Država da nemaju nikakvu kontrolu nad tim ostrvom.
10. 01. 2026. u 11:52
Komentari (0)