SRBIJA MORA DA POBEDI SVE DO KRAJA AKO ŽELI NA ZAVRŠNI TURNIR: Tijana Bošković i Maja Ognjenović ponovo u sastavu
ZAVRŠNI deo odbojkaške Lige nacija u Suvonu naše reprezentativke će započeti utakmicom sa Kinom.
FOTO: volleyballworld.com
Naša reprezentacija se mučila tokom čitavog dela Lige nacija, o čemu svedoči slabašan skor od tri pobede i pet poraza, ali šanse za plasman na završni turnir i dalje postoje. Prava na kiks nema, jer osmoplasirane Italijanke i sedmoplasirane Japanke imaju dva trijumfa viška u odnosu na Srbiju.
Dobra vest za selektora Gvidetija je to što će moći da računa na najjači mogući sastav i po prvi put u ovogodišnjem izdanju Lige nacija gledaćemo Tijanu Bošković, Jovanu Stevanović i Maju Ognjenović.
Pored ovog meča, naše reprezentativke će u Suvonu igrati sa Nemačkom, Dominikanskom Republikom i Bugarskom.
Sa druge strane, Kineskinje su fantastično otvorile takmičenje sa šest vezanih pobeda, ali u poslednja dva kola doživele su poraze od Poljske (0:3) i Italije (2:3) i pokušaće da prekinu taj negativan niz.
Trenutno su pete na tabeli i samo čudo treba da se desi pa da se ne nađu na završnom turniru.
Verujemo da će naše reprezentativke na dobar način započeti završni deo Lige nacija i upisati bitnu pobedu.
Ovu i sve druge analize mečeva i najnovije vesti vezane za sport i klađenje možete pročitati i na našoj novoj aplikaciji za Android i iOS
NAŠ TIP: 2 (kvota 1,50)
NOVAK ĐOKOVIĆ GLEDA I NE VERUJE: Dobio šokantne vesti
Najnovije vesti iz tenisa pogodile su mnoge, a među njima je i Novak Đoković.
02. 03. 2026. u 17:01
DA LI JE MOGUĆE?! Uvodi se crveni karton u fudbalu ako fudbaler OVAKO drži ruku?!
Izgleda da je došlo vreme za novu promenu fudbalskih pravila.
02. 03. 2026. u 13:52
SRBIJA ODUŠEVILA RUSIJU! Ko, bre, neće sa Rusima? Mi, Srbi, hoćemo!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. U najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" i Srbija je upletena.
02. 03. 2026. u 12:44
Komentari (0)