PRIPREMA ZA CRVENU ZVEZDU: Bojan Dubljević je u strašnoj formi!
ČETRNAESTO kolo ACB šampionata nam donosi okršaj Valensije i Fuenlabrade.
Foto: EPA-EFE/SEDAT SUNA
Izabranici Aleksa Mumbrua su vezali dva poraza. Najpre je bolja od njih bila Gran Kanarija, a zatim i Milano u okviru Evrolige.
U duelu protiv "manekena" crnogorski reprezentativac Bojan Dubljević ubacio je 26 poena, međutim, to nije bilo dovoljno za bolji rezultat.
Sa druge strane momci iz Fuenlabrade ne izlaze iz krize. Poraz od Obradoira bio je šesti u nizu.
Valensiju već za tri dana očekuje okršaj sa Crvenom zvezdom u najelitnijem evropskom takmičenju, te verujemo da će im ova utakmica doći kao dobra priprema.
Naša procena je da će Klemen Prepelič i kompanija ostvariti rutinsku pobedu.
NAŠ TIP: Valensija - Fuenlabrada H1 -12,5 (kvota 1,50)
Preporučujemo
UPOZORENjE ZA PIREJCE: Protiv Jonikosa se i Panatinaikos okliznuo
03. 01. 2023. u 10:10
NAJTEŽI TEST ZA ARSENAL DO SADA: Na ''Emirejts'' dolazi razigrani Njukasl
03. 01. 2023. u 08:58
MITAR GOLOVIMA ZAPOČINjE NOVU GODINU? Fulam ide na noge nekadašnjem prvaku
03. 01. 2023. u 10:08 >> 10:08
ISTORIJSKA ODLUKA! Mečevi imaju ČETVRTINE na Svetskom prvenstvu u fudbalu u Americi, Kanadi i Meksiku!
Najnovije vesti iz fudbala su - istorijske.
08. 12. 2025. u 21:48
ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako. A najnovija vest - obradovala je ruskog predsednika, Vladimira Putina, jer se njegov omiljeni sport vraća na velika, međunarodna vrata, sa sve ruskim obeležjima.
08. 12. 2025. u 15:15
"IZGUBILI SMO DVA IGRAČA!" Saša Obradović posle Bosna - Zvezda, a pred derbi: Ovo je najgora situacija od početka sezone!
Izuzetno je zanimljivo bilo posle utakmice Bosna - KK Crvena zvezda u okviru ABA lige, jer je Zvezdin trener Saša Obradović odgovarao na brojna pitanja, od (sve lošije) kadrovske situacije u crveno-belom taboru, preko "bosanskog gostoprimstva", do burne situaciju u Partizanu usled odlaska Željka Obradovića, a upravo su crno-beli naredni rival njegove ekipe.
08. 12. 2025. u 19:34
Komentari (0)