BRANISLAV JOVANOVIĆ: Dvojka u Pančevu

Žarko Urošević

17. 02. 2025. u 11:48

* Tipuje dva preostala meča 23. kola Srbije

БРАНИСЛАВ ЈОВАНОВИЋ: Двојка у Панчеву

Ilustracija

MOJ TIP

PONEDELjAK,

15.00: ČUKARIČKI – NOVI PAZAR 1

Na tabeli, između Čukaričkog i Novog Pazara nalaze se samo Radnički Niš i TSC. Posle međusobnog duela, domaćin bi bodovnu razliku morao da učini većom, i u "sendvič" koji ih razdvaja  ubaci još koji tim. Kec je fiks kola. 

17.00: ŽELEZNIČAR – VOJVODINA 2

U Pančevu su ovom sezonom mnogi protivnici Železničara "zube" lomili. To Vojvodina sebi ne bi smela da dopusti, kada na terenima rivala pruža bolje partije od onih koje je imala pred svojim navijačima. 

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NIJE TAČNO! Dejan Stanković uputio oštar demantij povodom neistinitih i tendencioznih tvrdnji!

"NIJE TAČNO!" Dejan Stanković uputio oštar demantij povodom neistinitih i tendencioznih tvrdnji!

Povodom neistinitih i tendencioznih tvrdnji nekih medija da je trener fudbalskog kluba Crvena Zvezda Dejan Stanković pružio podršku "dojučerašnjem selektoru vaterpolo reprezentacije Srbije Urošu Stevanoviću i reprezentativcima koji su odlučili da ne igraju za nacionalni tim dok je Slobodan Soro predsednik Vaterpolo saveza Srbije", agencija Tanjug obratila se našem proslavljenom fudbaleru i treneru Dejanu Stankoviću i direktoru VK Radnički Kragujevac Jugoslavu Vasoviću.

19. 05. 2026. u 14:50

Komentari (0)

ZA 10 DANA VIŠE OD 800 BESPLATNIH PREGLEDA: Karavan „Tvoja štitna, tvoj štit“ nastavlja svoj put po Srbiji