TIP IZ FINSKE: AC Oulu - Honka

Н.П.

13. 05. 2022. u 09:31

PULENI Rikarda Duartea dočekuju tim iz Espoa u 7. kolu finske Veikauslige.

ТИП ИЗ ФИНСКЕ: АЦ Оулу - Хонка

Profimedia

Domaćin je na prethodne dve utakmice kod kuće slavio protiv Hake (3:0) i odigrao nerešeno sa HIFK-om (1:1). Nalazi se na 10. mestu na tabeli sa 6 osvojenih bodova.


Fudbaleri iz Espoa su vezali tri uzastopna trijumfa u prvenstvu, poslednji nad Inter Turkuom, rezultat na semaforu je bio 2:1. Trenutno zauzimaju 3. poziciju Veikauslige sa 13 bodova.


Honka je savladala Oulu na svakom od poslednjih pet međusobnih mečeva, kvota na dvojku je jako dobra i savetujemo da je iskoristite.


NAŠ PREDLOG: 2 (kvota 1,80)

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan izgubila od Crne Gore - konačan rezultat glasio je 17:33 (9:13) posle zaista neverovatnih dešavanja na parketu u Dortmundu, na kome je naročito briljirala Armel Keli Atinžre, golman Crnogorki, koja je ostvarila čak 18 odbrana, zaustvivši nestvarna 62% šuteva koji su išli ka golu koji je čuvala.

06. 12. 2025. u 17:00 >> 17:01

Komentari (0)

KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!