MILOJE PREKOVIĆ: Zaključane mreže u Jizahu

GOLMAN Dinama o mečevima najjače lige Uzbekistana

МИЛОЈЕ ПРЕКОВИЋ: Закључане мреже у Јизаху

Subota:

KOKAND – KIZILKUM GG

Kizilkum ima kvalitetniji tim od Kokanda, čiji igrači su srčani. Predlažem gol-gol.

FIKS SOGDIJANA – PAHTAKOR 0-2

Sva tri znaka su moguća u okršaju trećeg sa drugim na tabeli, ali 0-2 gola je sigurica.

Nedelja:

TERMEŽ - BUNjODKOR GG

Termež je poslednji, što za mene i nije iznenađenje kada domaćinske utakmice ne igra na svom stadionu, koji se renovira. Gol je najviše što od „domaćina“ očekujem u okršaju sa Bunjodkorom, čija forma je nestabilna.

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

RUS, OLIMPIJSKI ŠAMPION, ŠOKIRAO SVET: Ovim potezom sludeo one koji dele sankcije Rusima

RUSIJA i Ukrajina su i dalje izvori najvažnijih vesti na svetu, zbivanja iz tih država se prate iz minuta u minut, uživo, ali postoje i prateći događaji do kojih su dovela vojna dejstva, a koji privlače ogromnu pažnju svetske javnosti. Sport je jedan od segmenata života na koje je rat takođe uticao, a predstojeće Olimpijske igre - Pariz 2024, posebno su zanimljive ovih dana, zbog "ruske situacije".

24. 04. 2024. u 13:44