TUŽAN PRIZOR U CENTRU GRADA: Autobusko stajalište u Požarevcu prepuno umrlica (FOTO)
U CENTRU Požarevca umrlice se lepe na oglasnim tablama kod zelene pijace „Krug“, ali i na brojnim drugim mestima.
Foto: D. Novković
Ima ih po stablima i stubovima, telefonskim govornicama, na izlozima praznih lokala. Kao zgodno mesto u poslednje vreme pokazale su se i pokrivena autobuska stajališta.
Jedno od takvih je i stajalište ispred tržnog centra „Novi dom“, čije su bočne strane skoro u potpunosti prekrivene umrlicama preminulih Požarevljana.
Foto: D. Novković
Preporučujemo
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)