VAKCINISANO 11.000 GRAĐANA: U Valjevu dobro protiče imunizacija
OD početka imunizacije, vakcinu protiv korona virusa primilo je više od 11.000 stanovnika Valjeva. Do sada, revakcinisano je oko 6.500 žitelja grada na Kolubari. Ukupno, upotrebljeno je oko 17.600 doza vakcina raznih proizvođača.
Foto: Agencija Pristup
Prvu dozu vakcine kineskog “Sinofarma” primilo je oko 8.000, ruskog “sputnjika v” oko 1.800, američkog “Fajzer-Bionteka” oko 760, a englesko-švedske “Astra-Zeneke” oko 500 stanovnika Valjeva.
Kineskom vakcinom revakcinisano je oko 5.900, “Fajzer-Biontekom” oko 300, a “sputnjikom v” oko 230 Valjevaca.
Preporučujemo
PROTIV KORONE I U CENTRU ZA KULTURU: Imunizacija na još jednom punktu u Valjevu
18. 02. 2021. u 14:50
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)