OČEKUJE SE PAD BROJA ZARAŽENIH: U Vojvodini 243 nova slučaja, u Novom Sadu 51
NA području Vojvodine prethodnog dana registrovana su 243 nova slučaja zaražavanja korona virusom, a najveći broj, njih 51 je registrovan u Novom Sadu, saopštio je danas Institut za javno zdravlje Vojvodine.
Foto: B.G.
U ovom trenutku u Vojvodini je registrovano 7.980 aktivnih slučajeva, i očekuje se dalji pad broja aktivnih slučajeva u narednom periodu. Najveći broj registrovanih aktivnih slučajeva je u Novom Sadu – 2.074, dok je u ostalim opštinama trenutno manje od 1.000 registrovanih aktivnih slučajeva i brojevi su sve manji.
Institut za javno zdravlje Vojvodine epidemiološku situaciju u Pokrajini i dalje ocenjuje kao vanrednu sa stabilizacijom trenda obolevanja na visokom nivou. U većini opština i gradova, kako napominju, situacija se i dalje ocenjuje kao vanredna, osim u opštinama Šid, Odžaci, Srbobran i Irig gde se ocenjuje kao nepovoljna.
Iz ove zdravstvene ustanove apeluju na sve da se nastavi sa neophodnim striktnim sprovođenjem proglašenih mera kontrole prenošenja bolesti kako bi se umanjile posledice trenda rasta broja obolelih i omogućilo funkcionisanje zdravstvenog sistema.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
DO SADA SE PRIJAVILO 44.000 LjUDI: Miloš Vučević o vakcinaciji u Novom Sadu
30. 01. 2021. u 11:50
PREMIJERNI "AMATERI": Predstava Novosadskog novog pozorišta na sceni SNP
28. 01. 2021. u 14:46
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)