POČELA VAKCINACIJA U DESPOTOVCU: Prednost imaju stariji građani
KINESKU vakcinu kompanije Sinofarm protiv Kovida19 u Domu zdravlja Despotovac juče su primila 72 najstarija meštana despotovačke opštine.
Foto: SO Despotovac
Vakcinisani su rekli da nisu imali dilemu da li treba da se vakcinišu, da su to želeli i da im nije bilo bitno koju će vakcinu da prime. Svi se osećaju odlično.
Vršilac dužnosti direktora Doma zdravlja doktor Miodrag Rajić istakao je da mu je drago što građani imaju svest o tome koliko ja vakcinacija u ovoj situaciji važna, što pokazuje upravo veliki broj prijava za istu.
On je dodao da su neki zdravstveni radnici primili Fajzer vakcinu, neki će primiti kinesku, drugi su se prijavili za Sputnik 5, pa će uskoro biti sprovedena imunizacija zaposlenih u Domu zdravlja.
Preporučujemo
VAKCINISAN DOKTOR TIODOROVIĆ: Progovorio o novom soju korone koji nam je sve bliži
20. 01. 2021. u 12:03
OGLASIO SE NESTOROVIĆ: Otkrio šta da pijete barem dve nedelje pre vakcinisanja
21. 01. 2021. u 12:50
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)