HUMANITARNI PONEDELJAK NA ŠTRANDU: Pomozimo da Andrea ponovo prohoda
ANDREA Mudrić je majka dveju devojčica i pre četiri godine je ostala nepokretna usled teške saobraćajne nesreće.
Foto Gradsko zelenilo
Ovoj mladoj ženi je neophodna finansijska pomoć za dalje lečenje, a da bi se prikupio novac, na gradskoj plaži Štrand u Novom Sadu, današnja akcija "Humanitarni ponedeljak" je posvećena upravo Andrei.
Novac joj je potreban za presađivanje matičnih ćelija i rehabilitaciju kako bi ponovo prohodala. Ulaz na plažu danas se neće naplaćivati, a kartu će zameniti dobrovoljni prilozi posetilaca u skladu sa njihovim finansijskim mogućnostima, kako bi se pomoglo Andrei i omogućilo adekvatno lečenje. Kutije u koje će građani moći da prilože pomoć biće postavljene uz kapije Štranda od osam do 19 časova.
U prošlonedeljnoj akciji koja je bila namenjena Saši Ivankoviću, koji boluje od autizma i epilepsije, prikupljeno je 241.760 dinara.
Iz "Gradskog zelenila", koje upravlja gradskom plažom i već godinama organizuje akciju "Humanitarni ponedeljak", obaveštavaju sugrađane koji imaju potrebe za ovakvom vrstom pomoći da svoje zahteve mogu doneti na glavnu blagajnu Štranda.
Preporučujemo
VUČIĆ RASTURIO MILANOVIĆA! Predsednik Srbije ga razmontirao u paramparčad
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da podržava odluku predsednika Hrvatske Zorana Milanovića da otkaže skup Brdo Brioni u maju jer mu, kako je istakao, tamo nije mesto, kao i da mu je mnogo važnije da ode i položi cvet u Jasenovcu.
30. 03. 2026. u 18:31 >> 18:44
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)