VOZIO 150 NA SAT: Tinejdžer divljao ulicama Prijepolja
PRIPADNICI saobraćajne policije u Prijepolju zaustavili su na području grada devetnaestogodišnjeg vozača automobila „bmv“ koji je upravljao brzinom od 146 kilometara na čas, što je za 96 kilometara na sat više od dozvoljene brzine.
Foto: A. Rovčanin
Vozač je zbog učinjenog prekršaja nasilnička vožnja priveden sudiji za prekršaje koji mu je izrekao novčanu kaznu od 140.000 dinara, 15 kaznenih poena i zaštitnu meru zabrane upravljanja automobilom u trajanju od devet meseci.
S obzirom na to da je brzina jedan od najčešćih uzroka saobraćajnih nezgoda, saobraćajna policija apeluje na vozače da poštuju propisana ograničenja brzine, kao i sve ostale saobraćajne propise jer na taj način čuvaju svoj i živote ostalih učesnika u saobraćaju.
Preporučujemo
ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVLjE VRANjE: Alergije učestalije od respiratornih infekcija
09. 03. 2026. u 16:45
U SLAVU FUDBALSKOG STRUČNjAKA: Održan Memorijalni turnir „Miša Popović“
09. 03. 2026. u 16:10
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)