KORONA NE JENJAVA U PODUNAVSKOM OKRUGU: Registrovano još 98 pozitivnih
PREMA poslednjem izveštaju Zavoda za javno zdravlje u Požarevcu, na osnovu pristiglih rezultata proteklog vikenda, u Podunavskom okrugu registrovano je još 98 pozitivnih na novi korona virus.
Foto: D.Novković
Reč je o uzorcima prikupljenim tokom prošle sedmice. Od 98 novozaraženih u Podunavskom okrugu, 41 pozitivan je iz Smedereva, 36 iz Smederevske Palanke i 21 iz Velike Plane.
Ukupan broj pozitivnih u Podunavskom okrugu od početka epidemije je 740, od čega u Smederevu 367, u Smederevskoj Palanci 269 i u Velikoj Plani 114.
Do sada je u Podunavskom okrugu testirano ukupno 5.804 lica. U smederevskoj Kovid bolnici hospitalizivano je 169 pacijenata.
U protekla 24 sata preminula je jedna osoba.
Na respratoru je jedanaestoro pacijenata sa težom kliničkom slikom.
Preporučujemo
"NAJVAŽNIJI KORAK - POŠTOVANjE MERE KRIZNOG ŠTABA!" Ministar Đorđević posetio Gadžin Han
20. 07. 2020. u 15:00
EPIDEMIOLOŠKA SITUACIJA U NEGOTINU: U julu sedmoro zaraženih virusom korona
20. 07. 2020. u 15:00
ZABRANA ZA GRAĐANE SRBIJE: Od nedelje više ne možemo da ulazimo u ovu zemlju
17. 07. 2020. u 16:00
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)