GRADONAČELNIK ŽARKO MIĆIN: Novi autobusi, a ne privatizacija
Novi Sad nastavlja da ulaže u obnovu i unapređenje voznog parka svog javnog gradskog saobraćajnog preduzeća, što znači kupovinu novih autobusa, ali se ne razmišlja o bilo kakvoj privatizaciji.
Z. Grumić
- Tvrdnje u pojedinim medijima predstavljaju najobičniji pokušaj obmane javnosti izvrtanjem mojih reči tokom raspravi na sednici Skupštine grada održane 31. jula. Tada sam istakao da se razmatra više modela kupovine novih vozila, među kojima je i javno-privatno partnerstvo - kaže gradonačelnik Žarko Mićin i podseća da je lokalna samouprava od 2012.nabavila 110 novih autobusa.
Prihvata, inače, primedbe na to što svih 260 vozila JGSP nemaju klima -uređaje, a sada otkriva da se razgovara sa nekoliko firmi koje bi eventualno mogle da ponude električne ili autobuse na gas.
Preporučujemo
PODRŠKA SPORTSKIM ORGANIZACIJAMA U PARAĆINU: Za odobrene godišnje programe 55 miliona
19. 02. 2026. u 13:54
SKUP LOKALNIH PREDUZETNICA U ĆUPRIJI: Predstavljen program „Snažne i važne“ (FOTO)
19. 02. 2026. u 12:44
IZLOŽBA SKULPTURA „DOBA KENTAURA“: Sutra uveče u Kulturnom centru u Paraćinu
19. 02. 2026. u 12:21
SKANDAL! RAMA OBJAVIO SNIMAK RAZGOVORA SA TAČIJEM: "Srećna nezavisnost komadante, brate moj, grlim te mnogo i volim" (VIDEO)
PREMIJER Albanije Edi Rama objavio je snimak telefonskog razgovora sa bivšim vođom zločinačke OVK Hašimom Tačijem, koji se trenutno nalazi u pritvoru Specijalnog suda u Hagu, gde je optužen za ratne zločine i zločine protiv čovečnosti.
17. 02. 2026. u 20:01
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)