PRONAĐENA ŽENA (60) IZ NOVOG PAZARA: Porodica uznemireno tražila danima, a onda se javila hitnoj pomoći
ŽENA (60) iz Novog Pazara koja je 23. marta nestala je pronađena na svu sreću, živa i zdrava.
D.N.
- Ona se sama javila Hitnoj pomoći, nakon čega je obaveštena njena porodica. Svima koji su dali svoj doprinos u potrazi za Hasimom, porodica je jako zahvalna - rekao je jedan od prijatelja.
Nestala je nakon što je izašla iz svog doma u Novom Pazaru.
Dodatnu zabrinutost izazvala je činjenica da da ona boluje od demencija i da se teško snalazi u nepoznatom prostoru.
(Srbija Danas)
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio
PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.
09. 01. 2026. u 10:22
POKRENUTA DVOSTRUKA DIPLOMATSKA OFANZIVA: Strah zbog Grenlanda preplavio Evropu, lideri sada imaju novu taktiku
EVROPSKE vlade pokrenule su dvostruku diplomatsku ofanzivu kako bi ubedile predsednika SAD Donalda Trampa da odustane od svojih pretenzija prema Grenlandu - kroz lobiranje u Vašingtonu i pritisak na NATO da otkloni bezbednosne zabrinutosti američkog predsednika.
09. 01. 2026. u 13:11
VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice
BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.
09. 01. 2026. u 08:42
Komentari (0)