MUZIČKO TAKMIČENJE „MLADI VIRTUOZ”: Brojne nagrade za talentovane Paraćince (FOTO)
UČENICI klavira, svih gudačkih instrumenata i harmonike ponovo su se nadmetali u Beogradu, na muzičkom takmičenju „Mladi virtuoz” koje traje više od 20 godina.
Foto: Fejsbuk/OMŠ Milenko Živković
Učesnici iz paraćinske OMŠ „Milenko Živković” odneli su brojne nagrade i ovog puta, pa su tako mlade violončelistkinje Helena Radovanović i Mila Terzić osvojile prvu nagradu sa 96 i 95 poena.
Prve nagrade osvojili su i gitaristi Ognjen Radunović, Lena Nikolić, Novak Rakić i Jovan Jovičić, kao i dvoje učenika na odseku violine, Stefan Nikolić i Janja Jevtić.
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)