"ONO ŠTO SMO OBEĆALI, TO SMO I ZAVRŠILI" Đerlek obišao projekat izgradnje vodovodne mreže u Kuršumliji
MINISTAR za ravnomerni i regionalni razvoj Edin Đerlek obišao je danas kuršumlijsku opštinu gde je završen projekat vodovodne mreže u jednom od kuršumliskih naselja, a čiju je izgradnju sa 14,5 miliona dinara finansiralo ovo ministarstvo.
foto d.z.
Prema rečima ministra Đerleka, ovim projektom rešiće se vodosnabdevanje žitelja ulice dr Melgarda gde će stotinu direktnih korisnika dobiti kvalitetnije vodosnabdevanje kako za lične potrebe tako i za svoja domaćinstva.
- Ono što smo obećali građanima Kuršumlije to smo i završili u predviđenom roku, a nastavićemo da ulažemo u opštinu jer se Kuršumlija nalazi u grupi devastiranih opština što je za nas motivacija da nastavimo da ulažemo u ovu opštinu ali i čitav okrug - kazao je tom prilikom ministar Đerlek kojeg je dočekao predsednik kuršumlijske opštine Vojimir Čarapić i zahvalio se na realizaciji projekta koji je, kako je naglasio, veoma bitan za žitelje ulice dr Melgrada jer se nalazi u visinskoj zoni zbog čega je problem vodosnabdevanja bio prisutan pogotovu tokom letnjih meseci.
Inače, projekat izgradnje vodovodne mreže u pomenutoj ulici otpočeo je juna meseca prošle godine.
BONUS VIDEO: PREDSEDNIK SRBIJE U KURŠUMLIJSKOJ BANjI Vučić prisustvuje otvaranju rekonstruisanog hotela
TRAMP ŠOKIRAN I OGORČEN ZBOG NAPADA NA PUTINOVU REZIDENCIJU: Detalji razgovora američkog i ruskog predsednika
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je šokiran i ogorčen pokušajem Kijeva da izvede napad na državnu rezidenciju predsednika Rusije Vladimira Putina, izjavio je pomoćnik predsednika Ruske Federacije Jurij Ušakov.
29. 12. 2025. u 17:38
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
ZELENSKI: Spreman sam na susret sa Putinom - postoji jedan uslov
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas da je spreman da se sastane sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom u bilo kom formatu, ali da je za to potrebno da se ''reči i dela'' ruskog lidera podudaraju.
29. 12. 2025. u 13:08
Komentari (0)