REVIJA MALIH FORMI: Pirotsko Narodno pozorište
PIROTSKO Narodno pozorište, najavilo je 13. po redu Reviju malih pozorišnih formi koja počinje 31. oktobra i traje do 3. novembra.
V.Ć.
Tokom nekoliko večeri, pirotska publika će moći da vidi vrhunska ostvarenja ove pozorišne forme. Reviju otvara Dragan Boža Marjanović, komadom "Gruja". Naredne večeri na sceni je ostvarenje "Ubi me kurje oko" u kome igraju Srađan Ivanović, Milan Kalinić i Vesna Stanković.
Treće večeri pred publikom je ostvarenje "Noć u kući gospodina Kolaka" u kome nastupaju Slobodan Boda Ninković, Irfan Mensur i Vladimir Krekez.Poslednjeg dana revije, u komadu "Ručni rad", sa Darom Džokić, igraju i, Isidora Minić i Branka Šeli. Cena kompleta karata je 1.600 dinara, dok je za pojedinačne predstave 500 dinara.
BONUS VIDEO
"NOVOSTI" NA LICU MESTA: Na Gazimestanu, gde ne staje divlja gradnja
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)