POZIV MEŠTANIMA DA KREIRAJU BUDŽET ZA SLEDEĆU GODINU: Javni poziv opštine Nova Crnja
SREDNjOBANATSKA opština Nova Crnja, čija se teritorija graniči sa susednom Rumunijom, u procesu izrade budžeta za narednu 2023. godinu, javno je pozvala sve zainteresovane predstavnike stručne javnosti, organizacija civilnog društva, preduzetnike, predstavnike ustanova, ali i sve zainteresovane meštane da se uključe i daju svoje predloge projekata za konačno kreiranje budžeta.
Foto: Opština Nova Crnja
- Na ovaj način želimo da uključimo meštane u proces izrade budžeta, koji imaju za cilj da život u našoj opštini učine kvalitetnijim i lepšim - istakao je Vladimir Brakus, predsednik opštine Nova Crnja, uz javni poziv svim zainteresovanim.
Foto: Opština Nova Crnja
Inače ova opština u Banatu, planira više zanimljivih i značajnih projekata, među kojima je svakako dovođenje zdrave pijaće vode sa obronaka Karpata iz susedne Rumunije.
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)