PROLEĆNA AKCIJA U SOMBORU: Ozelenjavanje grada sa 1.160 sadnica
VELIKA akcija ozelenjavanje Sombora nastavljena je prolećnom sadnjom u okviru koje do sada posađeno oko 1.160 novih sadnica.
Foto: J. Bekić
U ulici Rade Drakulića završena je rekonstrukcija postojećeg drvoreda gde su stari bođoši zamenjeni novim sadnicama kupaste forme bođoša.
Završena je rekonstrukcija razdelne trake na Staparskom putu gde je zasađen tamaris, u Sportskoj ulicici drvoredi su zamenjeni sadnicama lipe, a takođe je završena i sadnja javora u Bloku 82.
Osim toga, započeta je rekonstrukcija drvoreda u ulici Branka Radičevića.
Siniša Borota, pomoćnik gradonačelnika za urbanizam i zaštitu životne sredine, najavio je da će se akcija nastaviti i tokom jesenjeg perioda.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)