NA BOLNIČKOM LEČENJU 104 PACIJENTA: Borbu sa opakim virusom izgubio još jedan Leskovčanin

U leskovačkoj Kovid bolnici još jedna osoba podlegla je posledicama infekcije virusom korona. U poslednja 24 časa otpuštena su četiri, a primljena dva, pa su trenutno na lečenju 104 pacijenta.

НА БОЛНИЧКОМ ЛЕЧЕЊУ 104 ПАЦИЈЕНТА: Борбу са опаким вирусом изгубио још један Лесковчанин

Foto: I. M.

Borbu sa opakim virusom izgubio je sedamdesetjednogodišnji vakcinisani Leskovčanin. U drugu zdravstvenu ustanovu upućen je jedan, dok su 59 pacijenata na terapiji kiseonikom.

Od ukupnog broja hospitalizovanih, među kojima su i dva zdravstvena radnika, pozitivan nalaz imaju 92, a negativan 12 osoba. Dva novoprimljena pacijenta nisu imunizovana.

Na bolničkom lečenju su 73 pacijenta iz Leskovca, 17 iz Vlasotinca, sedam iz Lebana, šest iz Bojnika i jedan iz Medveđe.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

SENEGAL SE SAMOUBIO NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala