SANIRANO KLIZIŠTE,ASFALTIRAN PUT: Sređivanje problematične deonice kod Kruševca
DEONICA puta Sebečevac-Meševo kod Kruševac ukupne dužine od 450 metara sanirana je ulaganjima od oko 10,2 miliona dinara,a urađena i sanacija stabilizovanog klizišta.
Foto GU Kruševca
U Gradskoj upravi navode da su urađene i kanalete 120 metara dužine, kao i da je vrednost tih radova iznosila oko 1,5 miliona dinara.
Radovi koji se možda neće dovršiti krajem godine usled vremenskih uslova, biće nastavljeni početkom sledeće građevinske sezone.
Preporučujemo
RADOVI NA IZGRADNjI SAOBRAĆAJNICE: Građani naselja Šangaj obilaznicom do Batajnice
26. 11. 2021. u 12:25
RUSIJA PONOVO BRUJI O IZJAVI VUČIĆA: Reči predsednika o sankcijama udarna vest u ruskim medijima
RUSKA agencija TASS prenosi kao udarnu vest izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji je rekao sinoć da bi, ukoliko bi odlučio da uvede sankcije Rusiji, „izdao dušu naroda“.
06. 05. 2026. u 11:22
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
ŠOK NA NAJLON PIJACI: Srbin kupio stare stolice, vrede pravo bogatstvo (VIDEO)
NA prvi pogled, činile su se kao još jedan komad starog nameštaja, ali je iskusno oko prepoznalo o čemu je reč.
07. 05. 2026. u 10:25
Komentari (0)