ZAPALJEN AUTOMOBIL GRADONAČELNIKA ZAJEČARA Boško Ničić: "Jadno, bedno i nadasve neljudski čin" (VIDEO)

В. Ђ.

29. 10. 2021. u 08:17

BOŠKO Ničić, gradonačelnik Zaječara, objavio je putem društvene mreže Fejsbuk da mu je jutros zapaljen auto.

ЗАПАЉЕН АУТОМОБИЛ ГРАДОНАЧЕЛНИКА ЗАЈЕЧАРА Бошко Ничић: Јадно, бедно и надасве нељудски чин (ВИДЕО)

Foto: Facebook

- Noćas, nešto pre 1.30 minuta, podmuklo, kako to kukavice obično i rade, na ulazu u zgradu u kojoj živim kao podstanar sa suprugom, neko je zapalio auto moje supruge, koji inače ja vozim – napisao je Ničić.


On je istakao da ovo nije prvi put i sam čin više govori o izvršiocu i eventualnim nalogodavcima nego o bilo čemu drugom.


-Jadno, bedno i nadasve neljudski čin vredan prezira i gađenja.


- Jedini strah mi je bio da eventualna eksplozija auta ne ugrozi stanare zgrade u kojoj živimo, ali na sreću, najviše zahvaljujući ljudima iz PU Zaječar i vatrogascima, to je izbegnuto – dodao je on.


- Oni koji nemaju hrabrosti, a ovo nije prvi put, da sednu i razmisle ko im je kriv za “neostvarene snove”, višegodišnje političke krahove i “loš život”, pronađu nekog, sličnog sebi, da za “šačicu srebrnjaka” odradi ovakve stvari - napisao je gradonačelnik Zaječara.


- U redu, život teče dalje i spaljeni sunđeri i limovi nisu stvar koja će me, posle tridesetak godina borbe za lepšu i bogatiju Srbiju i naš Zaječar, zaustaviti i uplašiti – dodao je Ničić.

          

                                                                                                  

- Poručujem im, od srca, nema predaje pred secikesama, dilerima, kriminalcima i neostvarenim likovima … Vaša dela, među kojima i ovo večeras, govore o vama, a moja o meni.
                    

ZAPRATITE NPORTAL NA FEJSBUKU

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (3)

BAKA JOJ JE ODUVEK BILA UZOR: Ona je unuka LJiljane Stjepanović - gledali ste je u popularnoj seriji