UREĐUJU IZBEGLIČKO NASELJE U VRŠCU: Počela izgradnja atmosferske kanalizacije u Užičkoj

Ј. Ј. БАЉАК

06. 10. 2021. u 18:05

U DELU Užičke ulice u Vršcu, u kojoj se nalaze namenski zidane zgrade za izbegla i raseljena lica, počela je izgradnja atmosferske kanalizacije.

УРЕЂУЈУ ИЗБЕГЛИЧКО НАСЕЉЕ У ВРШЦУ: Почела изградња атмосферске канализације у Ужичкој

Foto: Grad Vršac

Radnici JKP „Drugi oktobar“ bi taj posao trebalo da završe u toku iduće sedmice.

To je preduslov da se potom započne i izgradnja saobraćajnica i partnerno urede površine oko stambenih jedinica, čime će biti završeno infrastrukturno opremanje tog dela grada.

ZAPRATITE NPORTAL NA FEJSBUKU

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

RUSIJA U NEVERICI: UEFA joj naprasno poslala milione evra, raduje se i Srbija!