ZAKAZAO DUEL SA ŠPANCEM: Zverev preko Evansa do četvrtfinala i Nadala
ALEKSANDAR Zverev plasirao se u četvrtfinale Mastersa u Madridu pobedom protiv Danijela Evansa.
Foto: AP
Zverev je posao u osmini finala završio za 99 minuta, u dva seta – 6:3, 7:6.
Evans je već u prvom gemu napravio brejk, ali je Zverev uzvratio dvostrko – vezao je četiri osvojena gema i poveo 4:1 nakon čega je rutinski priveo posao kraju u prvom setu.
U drugom setu je vođena velika borba. Zverev je bio taj koji je imao jedinu brejk loptu, ali nije uspeo da je iskoristi i set je ušao u tajbrejk.
Peti nosilac na turniru je sigurnom igrom opravdao ulogu velikog favorita u ovom meču i prvu meč loptu pretvorio je u pobedu.
Za mesto u polufinalu Zverev će igrati protiv prvog nosioca Rafaela Nadala.
(Sport klub)
ZAGARANTOVANI GOLOVI? Spektakl na "Sent Džejmsis parku" bi trebao da obiluje velikim brojem pogodaka
"SENT Džejmsis park" će u utorak ponovo biti domaćin evropskog spektakla, pošto Njukasl dočekuje Barselonu (21.00) u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Biće to drugi duel ova dva kluba na istom stadionu u poslednjih šest meseci, ali je ovaj daleko bitniji od prvog koji je pripao Kataloncima rezultatom 2:1.
10. 03. 2026. u 07:10
MLADI SRBIN ZAPREPASTIO AMERIKU! Biće senzacija NBA drafta, šutira bolje od svih Srba - i ne, nije sin Peđe Stojakovića (VIDEO)
Pozdrav iz zemlje košarke. Tako volimo da se hvalimo kada neko naš, ili naši, urade nešto košarkaški sjajno. A novi srpski košarkaški biser je tu. I opčinio je Ameriku.
11. 03. 2026. u 12:11
TRAMP NI NE POMIŠLjA DA UDARI NA OVO OSTRVO: Kad bi se to desilo Iran bi propao - bombe odjekuju po celoj zemlji, samo taj deo ne diraju FOTO
VEĆ više od nedelju dana, iz Teherana i ostatka Irana stižu dramatične slike uništenih skladišta goriva i stubova crnog dima koji su nastali usled izraelsko-američkog bombardovanja. Ali jedno mesto u severnom Persijskom zalivu ostalo je netaknuto.
10. 03. 2026. u 21:47
Komentari (0)