VELIKA SENZACIJA: Zvereva eliminisao 107. teniser sveta!

Александар Илић
Aleksandar Ilić

30. 04. 2021. u 17:54

NEMAČKI teniser Aleksandar Zverev eliminisan je u četvrtfinalu turnira u Minhenu.

ВЕЛИКА СЕНЗАЦИЈА: Зверева елиминисао 107. тенисер света!

Foto: AP

Njega je savladao Beloruski teniser Ilja Ivaška rezultatom 2:1  - (6:7 (5), 7:5, 6:3). Delovalo je da je Zverev slomio otpor rivala nakon što je posle velike borbe dobio prvi set, međutim, usledio je preokret. 

Servirao je Nemac za pobedu u drugom setu, ali je dopustio Ivaški da se vrati u meč. Treći set je protekao u dominaciji beloruskog tenisera.

Ivaška se u polufinalu sastaje sa Janom Lenardom Štrufom, koji je eliminisao Filipa Krajinovića.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

TOTALNI OBRT! Partizan demantovao da je potpisao ugovor sa Penjarojom