NOVAK SA PEHAROM ŠETAO ČUVENOM PLAŽOM: Đoković promenio mesto proslave titule u Melburnu (VIDEO)
Najbolji teniser sveta Novak Đoković prošetao je svoj omiljeni trofej, osvojen na Australijan openu, po divnoj Brajton plaži u Melburnu.
Foto: AP
Rekordni deveti put u karijeri Đoković je ispoštovao tradicionalno fotografisanje i šetnju sa čuvenim "Norman Bruks Čelendž kup" peharom osvojenim na prvom Gren slemu u sezoni.
Posle velikog trijumfa u finalu protiv Danila Medvedeva, šampionskog slavlja i obaveza prema medijima, usledio je dan predviđen za fotografisanje.
Prošle godine Nole je pozirao u zelenilu čuvene australijske Botaničke bašte, a sada je sa svojim voljenim peharom prošetao po plaži.
Podsetimo, Đoković je u finalu ovogodišnjeg Ozi opena, glatko preslišao Rusa Danila Medvedeva sa 3:0 u setovima (7:5, 6:2, 6:2).
Preporučujemo
PATRIJARHOVA ČESTITKA NOVAKU: To je više od sporta, puni srca svih nas ponosom
21. 02. 2021. u 19:27
POVRATAK DUŠANA VLAHOVIĆA! Povreda je prošlost, Srbin spreman da povede Juve do mesta koje vodi u Ligu šampiona!
DANAŠNjI program Serija A zatvoriće Juventus i Sasuolo koji se sastaju na "Alijanc stadionu" od 20 časova i 45 minuta. "Stara dama" se bori za mesto koje vodi u Ligu šampiona i mora osvajati bodove na svom terenu kako bi se našla među prva četiri na tabeli.
21. 03. 2026. u 07:20
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)