KARACEV I DALJE SANJA: Ruska bajka traje, Dimitrov propustio šansu karijere
RUSKI teniser Aslan Karacev plasirao se danas u polufinale Otvorenog prvenstva Australije.
Foto: AP
Karacev, 114. na ATP listi, nastavio je da iznenađuje u Melburnu, pobedom nad 21. nosiocem Grigorom Dimitrovim iz Bugarske.
Rezultat je bio 3:1 u setovima (2:6, 6:4, 6:1, 6:2), a meč je trajao dva sata i 28 minuta igre.
Protivnik u polufinalu Austrlijan opena biće mu pobednik duela između najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića i Aleksandera Zvereva.
Meč između Đokovića i Zvereva počeće danas posle 10.30.
Preporučujemo
EPSKI DVOBOJ SRPKINjA: Nina Stojanović ide u dubl polufinale Australijan opena!
16. 02. 2021. u 07:24
POVRATAK DUŠANA VLAHOVIĆA! Povreda je prošlost, Srbin spreman da povede Juve do mesta koje vodi u Ligu šampiona!
DANAŠNjI program Serija A zatvoriće Juventus i Sasuolo koji se sastaju na "Alijanc stadionu" od 20 časova i 45 minuta. "Stara dama" se bori za mesto koje vodi u Ligu šampiona i mora osvajati bodove na svom terenu kako bi se našla među prva četiri na tabeli.
21. 03. 2026. u 07:20
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)