NEMA TELEFONA, TABLETA I TELEVIZORA: Ana Ivanović otkrila kako vaspitava decu
NEKADA najbolja teniserka sveta Ana Ivanović svoj privatni život drži daleko od očiju javnosti.
Tviter printskrin
Srpkinja je u skladnom braku sa bivšim nemačkim fudbalerom Bastijanom Švajnštajgerom.
Oni dvojice dečaka - Leona i Luke, a Ana je u intervjuu za emisiju Sportlight otkrila kako vaspitava svoju decu i kako se snalazi u ovim teškim uslovima karantina, koji je u Nemačkoj ponovo uveden.
Ona je objasnila kako deci nije potrebno mnogo materijalnih stvari, koliko im je potrebna pažnja i ljubav, koju samo roditelj može da pruži.
"Ja ne gledam televiziju i ne provodim vreme na telefonu i iPadu, pa sam isključiva u tome da deca nemaju ni telefon ni iPad niti televizor. Kod nas u kući ništa od toga se ne koristi".
Preporučujemo
BRUTALNE UVREDE ANI IVANOVIĆ: Mogla si decu praviti sa Srbinom! (FOTO)
24. 12. 2020. u 17:40
ANA IVANOVIĆ PONOVO PODIŽE TEMPERATURU: Nova fotografija oduševila fanove (FOTO)
18. 12. 2020. u 20:58 >> 21:03
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NOVAKOVA VIOLINA ODZVANjA PARIZOM: Đoković nikad bliži 25. grend slemu, Fonseka mora pasti
Novak Đoković nastavlja pohod ka istorijskoj 25. grend slem tituli, a naredna prepreka na Rolan Garosu biće mu jedan od najtalentovanijih mladih tenisera sveta — Joao Fonseca.
29. 05. 2026. u 11:45
SVET JE ZAPANjEN, LEGENDE ZGROŽENE! Janik Siner usred meča na Rolan Garosu napustio teren!
Na teniskim terenima u Parizu odvija se drugi grend slem turnir sezone, Rolan Garos, a baš kada je Novak Đoković danas saznao ne baš dobru vest, Janik Siner je zgrozio mnoge. I, na kraju - ispao sa turnira, na koji je stigao kao prvi sa ATP liste, a i sa sjajnim nizom uspeha.
28. 05. 2026. u 14:59 >> 15:10
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (2)