NIJE USPELA U SINGLU, ALI JESTE U DUBLU: Olga Danilović u osmini finala Rolan Garosa!
OLGA Danilović nije uspela u singlu, ali je u dublu da se plasira u osminu finala Rolan Garosa 2025. Ona je u paru sa Anastasijom Potapovom pobedila Aleksandru Ealu i Renatu Zarazuu sa 6:1, 6:3.
FOTO: Tanjug/AP/Lindsey Wasson
Srpkinja i Ruskinja su bile sjajne, posebno u prvom setu u kom su napravile tri brejka i dobile ga posle 26 minuta.
Bolji otpor su u drugom segmentu pružile Filipinka i Meksikanka, ali to nije bilo dovoljno da ugroze Olgu i Anastasiju.
Danilovićeva i Potapova će u osmini finala igrati protiv Tereze Mihalikove (Slovačka) i Olivije Nikols (Velika Britanija).
Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
NE MOŽE SE BEZ TRENERA NA GVARDIOLU: Siti je više nego spreman da iskoristi "haos" u redovima "plavaca"
ONO što je i u idealnim okolnostima jedno od najtežih gostovanja u Premijer ligi, za Čelsi dolazi u najgorem mogućem trenutku. Posle raskida saradnje sa Encom Mareskom, „plavci“ bez šefa stručnog štaba gostuju Mančester sitiju (18.30), koji nema pravo na novi kiks u trci za titulu.
04. 01. 2026. u 11:30
SRPSKI FUDBAL TUGUJE: Umro Milorad Kosanović - i to na svoj rođendan
Nekadašnji trener Crvene zvezde, Milorad Kosanović, preminuo je danas i to na svoj 75. rođendan
04. 01. 2026. u 12:05 >> 12:05
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)