"NE ZASLUŽUJE DA GA MRZE": Britanac otkrio detalje povratka najboljeg na svetu (FOTO)

Јелена Симаиновић

22. 04. 2025. u 23:00

Britanski teniser Džek Drejper trenirao je sa Janikom Sinerom i otkrio neke zanimljive detalje u vezi sa Italijanom.

НЕ ЗАСЛУЖУЈЕ ДА ГА МРЗЕ: Британац открио детаље повратка најбољег на свету (ФОТО)

Foto: Profimedia

Siner je suspendovan na tri meseca zbog doping skandala od prošle godine, pa zvanični meč nije odigrao još od finala Australijan opena. Njegov povratak rezervisan je za Masters u Rimu, a nedavno je dobio priliku da trenira na zvaničnim terenima.

Britanac i Italijan su sparingovali u Monte Karlu, a Drejper je u razgovoru za "Gardijan“ otkrio kako je to iskustvo izgledalo.

- Bio mi je potreban neko sa kim bih mogao da sparingujem na šljaci, a znao sam da je Janik slobodan i da je u Monte Karlu. Zato sam ogranizovao putovanje na tri-četiri dana sa mojom ekipom. Ako već želiš sa nekim da treniraš, onda je to najbolje uraditi sa najboljim na svetu - rekao je Drajper.

Manjak mečeva u poslednje vreme jeste uticao na Sinera, koji je mogao da se posveti samo treninzima.

- Bilo je fenomenalno biti sa njim nekoliko dana i odraditi dobre treninge. Janik je na terenu uvek maksimalno profesionalan. Nije slučajno prvi na svetu. Mnogo je konzistentan, dobro igra. To se nimalo nije promenilo. Možda je malo zarđao u nekim segmentima, ali se, u isto vreme, stalno poboljšava. Što smo više poena igrali, bio je sve bolji - rekao je Drajper.

Iako Sinera mnogi ne vole zbog doping skandala, igrači znaju da je on veoma ljubazna osoba.

- Što se tiče onoga što osećam prema njemu kao osobi, mislim da je važno da ljudi znaju i prepoznaju da je on vrlo, vrlo ljubaznog srca i dobro ljudsko biće. Tako da ne zaslužuje nikakvu mržnju koju dobija - rekao je Drajper.

BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
VODITELJKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.

09. 01. 2026. u 08:42

Komentari (0)

ZVEZDA OSTALA BEZ KAPITENA! Mirko Ivanić se vratio sa priprema u Antaliji u Beograd zbog povrede