KRAJINOVIĆ PRESKOČIO I DRUGU PREPREKU: Srbin se plasirao u glavni žreb Koblenca
SRPSKI teniser Filip Krajinović plasirao se u glavni žreb čelendžera u Koblencu nakon što je pobedio Elmara Ejupovića sa 6:3, 6:2.
Foto: AP
Trenutno 400. igrač sveta je uspeo da zabeleži dva uzastopna trijumfa po povratku na teren. On je pre ovog turnira poslednji meč odigrao u prvom kolu Rolan Garosa prošle godine.
Filip je odlično počeo duel, rivalu je odmah oduzeo servis i tu prednost je sačuvao do kraja seta, s tim da mu nije dozvolio nijednu brejk loptu.
Srbin je u drugom segmentu napravio dva brejka, a 419. na ATP listi je imao samo jednu priliku za brejk i u poslednjem gemu na meču.
Krajinović će u prvom kolu igrati protiv Britanca Rajana Penistona.
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
"IMA JEDNA IZREKA KOD NAS SRBA..." Novak Đoković za sva vremena začepio usta celom svetu
29. 01. 2024. u 11:14
BLOKBASTER U MADRIDU: Real nikad nije bio ranjiviji pred obračun sa šestostrukim prvakom Evrope koji bi to morao znati iskoristiti
PONOVO ćemo imati priliku da uživamo u obračunu dve evropska giganta kada u četvrtfinalu Lige šampiona koplja budu ukrstili Real Madrid i Bajern Minhen, a prvi susret ovog dvomeča, odnosno 29. ikada između ovih rivala, biće odigran večeras na "Santijago Bernabeu" od 21.00.
07. 04. 2026. u 07:00 >> 10:44
HULIGANI MALTRETIRALI BESKUĆNIKA, A ONDA SE DOGODILO NEŠTO NEVEROVATNO: "Mislio sam da haluciniram"
Život piše drame. Neke od njih sa više nego srećnim krajem.
07. 04. 2026. u 19:50
ŠOK: "Ameri NISU spašavali pilota - KRALI su obogaćeni uranijum! Katastrofa za Vašington"
BAGEJ je nazvao operaciju spasavanja katastrofom za Vašington, jer iranska vojska tvrdi da su njene snage uništile dva helikoptera Crni jastreb i dva vojno-transportna aviona C-130.
06. 04. 2026. u 19:11
Komentari (0)