"SAMO NEBO JE GRANICA ZA NAPORAN RAD": Predsednik Vučić čestitao Đokoviću na osvojenom turniru u Parizu (FOTO)
PREDSEDNIK Republike Srbije, Aleksandar Vučić, čestitao je srpskom teniseru Novaku Đokoviću na osvojenom turniru u Parizu i 40. masters tituli u karijeri.
Foto: Instagram printskrin/buducnostsrbijeav
- Čestitam @đokernole na maestralno osvojenom turniru u Parizu i 40. masters tituli u karijeri!
Još jednom ste pokazali da ste najbolji među najboljima i da je samo nebo granica za naporan rad i čvrst karakter.
Želim Vam da još dugo ostanete na vrhu sveta i budete ono što jeste, veliki šampion, na ponos i radost Srbije i svih naših građana - poručio je Vučić.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila nekoliko zanimiljvih predloga.
13. 07. 2026. u 06:30
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
SADA I ZVANIČNO! Dušan Alimpijević produžio ugovor do 2028. godine
Sada je stigla i potvrda, Dušan Alimpijević, produžio je ugovor sa Bešiktašem do 2028. godine.
12. 07. 2026. u 18:26
Komentari (0)