JEDNA JEDINA SRPSKA ZASTAVA NA VIMBLDONU: Navijač ponosno podigao obeležje na meču Novaka Đokovića i Janika Sinera (FOTO)
Novak Đoković igra protiv Janika Sinera polufinale Vimbldona, a na tribinama se viori jedna srpska zastava.
Tanjug/AP
Ima tu i Novakovih navijača, koji se povremeno čuju kako skandiraju njegovo ime, a ono što je interesantno jeste da je na tribinama prisutna samo jedna jedina srpska zastava.
Na centralnom terenu Novak u dvoranskim uslovima igra protiv Sinera i bori se za deveto finale na turniru u Londonu. Na tribinama se nalaze i navijači Đokovića, a jedan je posebno upao u oko svima, jer je podigao srpsku zastavu na kojoj piše ''Idemo Nole''.
BONUS VIDEO: ANKETA: Šta će Novak Đoković uraditi ove godine na Vimbldonu
Preporučujemo
NAKON AFERE ŠPIJUNAŽA... Novak Đoković i Karlos Alkaraz prvi put oči u oči
14. 07. 2023. u 13:15
ŠTA ĆE REĆI NOVAK ĐOKOVIĆ? Neočekivana promena pred polufinale Vimbldona
14. 07. 2023. u 11:22
ĐOKOVIĆ JAČI OD SUDIJSKE KRAĐE I ITALIJANA: Neverovatna igra Srbina za istorijsko finale Vimbldona
14. 07. 2023. u 17:22 >> 17:26
NIKO NIJE KAO NOVAK ĐOKOVIĆ: Britanski teniser podelio neverovatnu priču sa Vimbldona
14. 07. 2023. u 09:36
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (1)