IGA ŠVJONTEK PRVA FINALISTKINJA RG: Poljakinja počistila Kasatkinu
NASTAVLjA se neverovatan niz Ige Švjontek! Najbolja teniserka sveta prva je finalistkinja Otvorenog prvenstva Francuske pošto je u polufinalu savladala Dariju Kasatkinu sa 2:0, po setovima 6:2, 6:1.
FOTO: EPA
Meč je trajao jedan čas i četiri minuta.
Ovo je 34. uzastopna pobeda poljske teniserke, koja je poslednji put poraz pretrpela sredinom februara u drugoj rundi Dubaija od Jelene Ostapenko.
U finalu, 21-godišnja Poljakinja čeka bolju iz meča u kome se sastaju Kori Gof i najveće iznenađenje turnira Martina Trevisan.
Preporučujemo
LEPOTICA BEZ VEĆIH USPEHA: Upoznajte rumunsku teniserku Soranu Kirsteu (FOTO)
02. 06. 2022. u 15:13
ĐOKOVIĆ I NADAL SLOŽNI: Takav je svet u kome živimo, oni daju pare, oni se pitaju!
02. 06. 2022. u 14:26
"PARISKA PUBLIKA NE SHVATA SRPSKI HUMOR I PERFORMANS": Bogdan Obradović bez dlake na jeziku o dešavanjima na Rolan Garosu
01. 06. 2022. u 20:23 >> 20:39
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
GENERALNA PROBA ZA PORTUGALCE: Ronaldo i družina pokazuju zašto su favoriti iz senke na Svetskom prvenstvu
Fudbalska reprezentacija Portugal odigraće poslednju kontrolnu utakmicu pred početak Svetskog prvenstva 2026, a rival na stadionu "Dr. Magalješ Pesoa" biće joj selekcija Nigerije (21.45).
10. 06. 2026. u 07:00
FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! "Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo"
Svetsko prvenstvo u fudbalu u SAD, Meksiku i Kanadi samo što nije počelo, a prva utakmica između Meksika i Južne Afrike zakazana je za 11. jun. Kako to obično biva pred velike sportske smotre, fudbal je postao glavna tema svih generacija, ali pažnju javnosti je, umesto sportskih prognoza, privukla jedna oštra i neočekivana izjava iz Mostara.
09. 06. 2026. u 10:05 >> 11:32
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)