ĐOKOVIĆ ĆE IGRATI NA ROLAN GAROSU: Stigla potvrda da će Novak braniti titulu u Parizu
LEGENDARNA francuska teniserka, sada direktorka Rolan Garosa, Ameli Moresmo istakla je da ne postoje prepreke da Novak Đoković brani titulu u Parizu.
FOTO: AP/Tanjug
Kao što je poznato, srpski as nije vakcinisan, a Francuska je u ponedeljak ukinula gotovo sve epidemiološke mere, a potvrde o vakcinaciji više nisu obavezne, te tako nema prepreka da dvostrukog osvajača drugog grend slema u sezoni vidimo u "Bulonjskoj šumi".
- Kako stvari stoje, ništa ne stoji na putu Novaku Đokoviću da učestvuje na Otvorenom prvenstvu Francuske - rekla je Moresmo na konferenciji za medije.
Podsetimo, dvostruka grend slem šampionka je na funkciju direktorke turnira stupila u decembru prošle godine.
Rolan Garos se igra od 22. maja do 6. juna.
BONUS VIDEO: Novak i Jelena u ludom noćnom provodu
Preporučujemo
NADAL ODUSTAO! Španac objasnio zašto se povlači sa mastersa u Majamiju
16. 03. 2022. u 15:20
NA MARAKANI DUPLO JAČI: Stanković najavio "kalkulisani rizik" i Pavkova od prvog minuta
16. 03. 2022. u 13:34
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAVIJAČI U ČETIRI UJUTRU ČEKALI SELEKTORA DA SE OBRAČUNAJU! Haos zbog ispadanja sa Mundijala (VIDEO)
Reprezentacija Južne Koreje doživela je neuspeh na Mundijalu pošto nije prošla grupu, što je razbesnelo njihove navijače.
30. 06. 2026. u 15:24
"DRAGO MI JE ŠTO JE IRAN ISPAO SA MUNDIJALA!" Američki sekretar Malin ne krije zadovoljstvo
Američki sekretar za unutrašnju bezbednost Markvejn Malin izjavio je da mu je drago što je reprezentacija Irana eliminisana sa Svetskog prvenstva u fudbalu i da je veoma sretan što su otišli.
30. 06. 2026. u 11:51
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)