OSAKA NIJE MOGLA DA ZADRŽI SUZE: Navikla sam da me vređaju, ali da to rade ovde... (VIDEO)
EMOTIVNA scena viđena je u Indijan Velsu. Japanska teniserka Naomi Osaka se borila da ne zaplače nakon poraza od Veronike Kudermetove (6:0, 6:4).
FOTO: AP
Nekada prva igračica sveta dobijala je uvreda sa tribina i nije krila posle meča da ju je to pogodilo.
- Mislim da sam se dovoljno trudila, ali sam samo htela da kažem, iskreno navikla sam da me vređaju, ali da me vređaju ovde... - rekla je Osaka.
Trenutno 78. teniserka sveta se potresla komentarima sa tribina i podsetila da se isto desilo sestrama Vilijams.
- Gledala sam video kada su ovde vređali Serenu i Venus i ako niste to gledali trebalo bi. Ne znam zašto, pojavilo mi se to u glavi i mnogo puta vrtelo u sećanju. Pokušavam da ne plačem - zaključila je Osaka.
Podsetimo, Kudermetova koja je savladala Japanku u trećem kolu će igrati protiv Čehinje Mari Buzkove.
BONUS VIDEO: Novak i Jelena u ludom noćnom provodu
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAVIJAČI U ČETIRI UJUTRU ČEKALI SELEKTORA DA SE OBRAČUNAJU! Haos zbog ispadanja sa Mundijala (VIDEO)
Reprezentacija Južne Koreje doživela je neuspeh na Mundijalu pošto nije prošla grupu, što je razbesnelo njihove navijače.
30. 06. 2026. u 15:24
KAKAV DAN ZA PARTIZANOVCE! Nakon Raće Petrovića u Humsku stigla još jedna legenda crno-belih
Veliki dan u Humskoj.
01. 07. 2026. u 16:51
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)