U IDEALNOM TERMINU: Poznato kada Miomir Kecmanović igra protiv Monfisa!
SRPSKI teniser Miomir Kecmanović igraće u nedelju protiv Gaela Monfisa u osmini finala Australijan opena.
Foto: EPA-EFE/JASON O'BRIEN
Kecmanović i Monfis neće izaći na teren pre 8.30 po srednjoevropskom vremenu, što je idealan termin za sve navijače u Srbiji koji će moći da isprate meč uz prvu jutarnju kaficu.
Taj meč zakazan je na Džon Kejn areni. Pre njih biće odigrana još tri duela, a organizatori još nisu saopštili koji će to mečevi biti.
U jedinom dosadašnjem okršaju, u Bersiju prošle godine, Monfis je pobedio sa 4:6, 7:5, 6:3.
Rafael Nadal igraće dnevni meč, na Rod Lejver areni sastaje se sa Adrijanom Manarinom, a od 1.00 pre njih igraju Kiz – Badosa i Krejčikova – Azarenka.
U večernjem terminu na centralnom stadionu, na programu su mečevi Barti – Anisimova i Karenjo Busta – Beretini.
Na Margaret Kort areni, drugom najvećem stadionu, u dnevnom programu od 3.00 ujutru igraju: Pegula – Sakari, pa Zverev – Šapovalov.
BONUS VIDEO: Ovo su fudbaleri sa najvećim zaradama
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
JOKIĆ JE NEZAUSTAVLjIVA MAŠINA: Nikolin četvrti tripl dabl u nizu, ovo Denver ne pamti!
22. 01. 2022. u 07:48
BJELICA DEO NEVEROVATNE POBEDE: Stef Kari uz zvuk sirene "srušio" Hjuston (VIDEO)
22. 01. 2022. u 08:28
NOVAK ĐOKOVIĆ OVO NIJE OČEKIVAO: Devojčica ga skroz iznenadila na Ostrogu (VIDEO)
21. 01. 2022. u 15:36
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KRAJ BAJKE: Zverev staje na put najlepšoj priči Vimbldona
ARTUR Feri osvojio je srca mnogih ljubitelja tenisa širom sveta sjajnim nastupom na Vimbldonu, ali verujemo da će se njegova avantura danas okončati pošto će sa suprotne strane mreže na "Centralnom terenu" biti moćni Saša Zverev (14.30).
10. 07. 2026. u 12:00
PARTIZAN DOBIO PONUDU KOJA SE NE ODBIJA?! Milioni stižu u Humsku za Ugrešića
Srpski fudbaler, Ognjen Ugrešić, uskoro bi mogao da pređe iz Partizana u Bolonju.
09. 07. 2026. u 17:21
MURINjO NEĆE DA ĆUTI: "Sramota, ovo je pljačka - usred bela dana! Zašto samo Argentini? Fudbal zaslužuje bolje..."
FUDBALERI Argentine posle nestvarnog preokreta eliminisali su Egipat u osmini finala Svetskog prvenstva.
08. 07. 2026. u 18:20
Komentari (0)