POZNATO KADA NOVAK IGRA PRVI MEČ: Određena satnica Đokovićevog duela protiv Danca Runea
ODREĐENA je satnisa za sve mečeve prvog kola Ju-Es opena, a Novak Đoković svoj meč protiv Danca Runea igraće u noći između utorka i srede.
Foto: EPA-EFE/JASON SZENES
Taj duel, ne bi trebalo početi pre jedan sat nakon ponoći.
Ranije je određena satnica za prvi dan u kome na terene izlezi šestoro Srba, a prvi među njima Dušan Lajović, u ponedeljak od 17 časova.
Novak će u Njujorku napasti kalendarski gren slem koji se u svetu tenisa čeka od 1969. godine kada je to uspelo Rodu Lejveru.
Treba reći da su se u to vreme tri od četiri gren slema igrala na travi, a samo Rolan Garos na šljaci, tako da bi Nole postao prvi teniser u istoriji koji je osvojio kalendarski gren slem na četiri različite podloge.
Preporučujemo
NOVAK ĐOKOVIĆ PRIVODI KRAJU PRIPREME ZA JU-ES OPEN: "Moje fantastično leto"
27. 08. 2021. u 20:30
NEMAC PRESAVIO TABAK: Zverev podnosi tužbu zbog optužbi za nasilje u porodici
27. 08. 2021. u 22:41
NEMAČKA SE OZBILjNO PRIPREMA ZA MUNDIJAL: "Panceri" imaju velika očekivanja na predstojećem Svetskom prvenstvu
SIGURNI učesnik Mundijala, Nemačka želi da reprezentativnu pauzu završi novom pobedom pred svojim navijačima na "MHP areni", dok Gana u duel ulazi uzdrmana serijom loših rezultata i bez mnogo samopouzdanja (20.45).
30. 03. 2026. u 11:30
NOVAK ĐOKOVIĆ STIGAO U SARAJEVO, DOŠAO DA NAVIJA ZA BOSNU! Neverovatna scena...
Najnovije vesti iz tenisa tiču se i - fudbala. Novak Đoković se za to pobrinuo.
30. 03. 2026. u 19:18
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)