ODLIČAN REZULTAT: Ubedljiva pobeda karate kluba Jagodina
NA današnjem Prvenstvu užeg regiona Šotokan karate federacije (centralna Srbija bez Beograda i Vojvodine) u generalnom plasmanu karate klub Jagodina je ubedljivo zauzeo prvo mesto sa 186 bodova ispred drugoplasirane ekipe koja je imala 58 bodova.
FOTO: Privatna arhiva
Na takmičenju su nastupila 22 kluba sa oko 250 takmičara.
Organizator današnjeg prvenstva bio je Karate klub Jagodina. Prvenstvo je ujedno bilo i kvalifikacioni turnir za prvenstvo Srbije koje će biti održano krajem maja meseca.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
ČUDO IZ NORVEŠKE NE STAJE: "Žuta horda" se ne plaši nikoga, sledeća meta je lisabonski Sporting
BAJKOVITA evropska priča Bode glimta nastavlja se u sredu uveče, kada norveški šampion dočekuje Sporting iz Lisabona u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Stadion "Aspmira" biće poprište novog evropskog spektakla, a domaćin se nada da može da nastavi senzacionalan pohod kroz elitno takmičenje.
11. 03. 2026. u 07:00
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)