ODJEKNULA BOMBA: Tom Brejdi potpisao novi ugovor, najbolji svih vremena se ne predaje
Legendarni as veran Tampa Beju. Igraće i posle 45 godine, minimum još dve sezone u timu s Floride.
FOTO: AP
Pristao je na novi paraf kako bi ostavio dovoljno novca u "seleri kepu". Uštedio Bakanirsima 19.000.000 dolara za narednu sezonu
On je prošle godine potpisao dvogdišnji ugovor vredan 50.000.000 dolara na dve godine, plus bonusi koji mogi da odu do 59.000.0000. To znači da će i posle 45 godine da bude na terenu. U avgustu puni 44, pa ga ovaj novi ugovor zadržava na Flroidi godinu dana duže od previđenog ugovora. On ostaje
Da bi uštedio Bakanirsima u "seleri kepu" on je potpisao novi ugovor, ostavio franšizi sa Floride čak 19.000.000 dolara slobodan novac za narednu sezonu, kako javlja dobro obaveštni NFL insajder Adam Šefter.
I dalje nije poznato koliko će Brejdi da dobije novim ugovor, ali američki mediji javljaju da nije tražio povećanje. On je i prethodnih godina uvek igrao za manje novca kako bi imao respektabilan tim kadar da se bori za šampionski prsten.
Brejdi je bio MVP Superboula u kome je bacio tri tačdaun pasa, dva ka prijatelju i dugogodišnjem saborcu iz Nju Inglanda Robu Gornkovskog koji se vratio iz penzije kako bi igrao sa najbljem igračem u istoriji NFL-a. Jedan tačdaun u finišu druge četvrtine uhvatio je Antonio Braun. U tom velikom finalu pre nešto više od mesec dana briljirala je odbrana Baknirsa koja je zaustavila Patrika Mahomsa.
(Mocart sport)
Preporučujemo
MESI OVO NEĆE MOĆI NIKAKO DA ODBIJE: Spremili su ubitačan projekat, čeka se samo "da".
12. 03. 2021. u 17:14
POGODILI SMO KVOTU 39! Naši tipsteri dominiraju! Evo novih predloga za mečeve na kojima verujemo da neće biti pobednika
DOMINACIJA!
27. 01. 2026. u 11:30
RUSIJA SLAVI: Estonija krenula da zarije nož u leđa Rusima - evo šta je upravo doživela
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu bile tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca, ali... nastavak je ipak obradovao Ruse.
27. 01. 2026. u 12:45
GRAD NA RUBU PONORA: Klizišta odnela zemljište ispod kuća na Siciliji - snimci su JEZIVI (VIDEO/FOTO)
KATASTROFALNO nevreme koje je pogodilo jug Italije izazvalo je nezapamćenu štetu, a najkritičnije je na Siciliji, gde se u gradu Nišemiju urušio čak četiri kilometra dug deo litice. Zbog klizišta je više od hiljadu ljudi hitno evakuisano, jer je klizište bukvalno odnelo zemlju ispod kuća.
27. 01. 2026. u 11:26
Komentari (0)