ODAVNO JE ZASLUŽIO OVU ČAST: Mihael Šumaher u kući slavnih
SEDMOSTRUKI svetski šampion Formule 1 Mihael Šumaher i poznati TV komentator i najavljivač trka Pol Pejdž će ući u kuću slavnih, prema glasanju Indijanapolis Motor Spidvej organizacije.
Foto: EPA/DIEGO AZUBEL
Zajedno sa njima će biti nagrađeni i najbolji Naskar vozači svih vremena, Dejl Ernhard, i prva žena koja se takmičila u trci Indijanapolis 500 Dženet Gutri.
Njih dvoje su u kuću slavnih ušli još prošle godine, ali zbog korona virusa taj događaj se nije održao.
Oni će ovu nagradu prmiti na ceremoniji koja je na programu 27. maja.
Podsetimo, Šumaher je decembra 2013. godine, imao nezgodu na skijanju posle koje je upao u komu, iz koje se kasnije probudio, ali od tada se malo toga zna o stanju Nemačkog vozača.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ARGENTINA JEDVA PREŽIVELA ZELENORTSKA OSTRVA! "Gaučosi" nakon produžetaka otišli u osminu finala Svetskog prvenstva! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Majamiju, posle produžetaka, savladala Zelenortska ostrva rezultatom 3:2.
04. 07. 2026. u 02:46
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
HRVATI PRIZNALI: "Zašto su nam opravdano poništili gol za 2:2"
HRVATSKA reprezentacija je ispala sa Svetskog prvenstva. Izgubili su od Portugala 2:1 u osmini finala Svetskog prvenstva i završili svoj nastup, dok će Kristijano Ronaldo i drugovi u osmini finala jurišati na komšijsku Španiju.
03. 07. 2026. u 17:09
Komentari (0)