VELIKA TRAGEDIJA: Preminula hrvatska rukometna legenda
PROFESOR ŽEljko Seleš, osnivač i dugogodišnji trener bivšeg šampiona Evrope Partizana iz Bjelovara, preminuo je u 91. godini u Bjelovaru.
Skrinšot
Bio je utemeljitelj bjelovarskog rukometa i jedan od najzaslužnijih za veliku titulu šampiona Evrope koji je bjelovarski Partizan osvojio u Dortmundu 1972. godine, prvu za jugoslovenski rukomet.
Željko Seleš osnovao je bjelovarski Partizan s još dvojicom prijatelja 1955, a kao trener vodio ga je gotovo 20 godina i s njim osvojio brojne trofeje, između ostalih sedam titula šampiona SFRJ i dva nacionalna kupa, pored već pomenutog KEŠ.
Trenirao je i slovenačkke, italijanske i nemačke timove, kao i omladinsku reprezentaciju Jugoslavije.
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)