GOTOVO JE! Partizan vratio legendu na mesto trenera

Arhitekta istorijske sezone opet u crno-belom

ГОТОВО ЈЕ! Партизан вратио легенду на место тренера

FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanovic

Bojan Janić se u februaru vratio u Partizan kao sportski direktor, ali će u novoj sezoni Superlige Srbije ponovo biti šef stručnog štaba.

Na klupi će naslediti Dragana Kobiljskog koji je otišao posle sezone provedene u matičnom klubu.

Crno-beli su u tekućoj sezoni izgubili u finalu Kupa Srbije od Radničkog u Kragujevcu, dok su u prvenstvu ispali u četvrtfinalu od Crvene zvezde (2:3).

FOTO: M. Vukadinović

 

U prethodnom mandatu, Bojan Janić je započeo trenersku karijeru i za šest godina je osvojio četiri trofeja.

Prvo je to bio Kup u sezoni 2021/22, a onda i istorijska tripla kruna i dominacija u svim domaćim takmičenjima.

Bonus video:  Porodica promenila "Oče naš" zbog KK Partizan

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

LUDNICA NA MEČU MEKSIKO - ENGLESKA! Pet golova, dva penala i crveni karton - ovo se prvi put dogodilo na Asteki!