ŠIJAN ODUŠEVIO U RUMUNIJI: Mladi rukometaš blistao na turniru „Kup Karpata“, na kojem je proglašen za najkorisnijeg igrača
SIMO Šijan će dugo da pamti debi u seniorskoj reprezentaciji Srbiji. Mladi rukometaš Vojvodine rumunsku Mioveni neće da pamti samo po osvajanju turnira „Kup Karpata“, nego i po tome što je izabran za najkorisnijeg igrača. To će ga sigurno motivisati da već protiv Mađarske, 8.januara u Somboru i 10.u Segedinu igra još bolje i dokaže da od njega može mnogo da se očekuje u budućnosti.
FOTO: Rukometni savez Srbije
- Sjajna organizacija turnira, sve je bilo na izuzetnom nivou. Mislim da možemo da budemo zadovoljni celokupnim nastupom. Ostaje žal za ispuštenom pobedom protiv domaćina, ali mladi smo, naučićemo iz svojih grešaka – kaže za sajt RSS Šijan.
Šijan je srećan i što se dokazao kao odličan organizator igre,a za trofej MVP turnira smatra da je zaslužna ekipa:
- Sa ovakvim momcima milina igrati. Mislim da smo se dobro povezali i da smo relativno lako dolazili u izgrađene i zicer situacije. A dobra ekipa izbacuje dobre pojedince. Danas sam to ja, sutra će sigurno biti neko drugi od ovih momaka. Zahvalio bih se ekipi na podršci i sjajnoj atmosferi.
Preporučujemo
"NAJLEPŠA UTAKMICA U KARIJERI": Nikola Jakšić pun emocija posle evropskog zlata
25. 01. 2026. u 22:55
SPEKTAKL NA "EMIREJTSU": Arsenal bi da napravi ključan korak u borbi za titulu protiv preporođenih "crvenih đavola"
DERBI 23. kola Premijer lige donosi veliki okršaj na "Emirejtsu" gde Arsenal dočekuje Mančester junajted (17.30) u meču koji ima potpuno različitu težinu za dva kluba. Tobdžije jure titulu, dok "crveni đavoli" pokušavaju da uhvate priključak u borbi za Ligu šampiona.
25. 01. 2026. u 07:20
HRVATSKI HULIGANI NAPALI SRBE - DEVET HRVATA ZAVRŠILO U BOLNICI: Detalji tuče navijača u Tuzli
Malme i Crvena zvezda sastali su se u Ligi Evrope, a potom je došlo do tuče navijača u okolini Tuzle, u Bosni i Hercegovini, kada se deo Zvezdinih pristalica iz Republike Srpske avionom vraćao iz Švedske.
25. 01. 2026. u 14:30
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)