BOŠKOVIĆEVOJ ZA KRAJ PRVENSTVA PRIPAO TROFEJ: Uplakanu Tijanu tešile najveće rivalka (VIDEO)
Moraće Tijana Bošković da čeka sledeće proleće kako bi se okitila klupskom titulom u Ezačibašiju. Ali na ono na šta ne mora da čeka su pojedinačne nagrade. Opšte je poznato, ne postoji takmičenje u kojem Tijana nije osvojila titulu najboljeg korektora. Ove nedelje, ona je izabrana u idealan tim Turske.
Foto: Profimedia
Izgubila je Tijana Bošković još jedno finale i ponovo ostala kratkih rukava kada je u pitanju klupski trofej sa Ezačibašijem. U finalu Prvenstva Turske, Fenerbahče je pobedio Ezačibaši sa 3:0, a popularna Tića Bošković je završila u suzama.
Boškovićeva je završila meč kao najefikasnija sa 22 poena - imala je učinak u napadu 40-18 (45 odsto). Upisala je i četiri asa. Šest puta je izblokirana, a tri puta je pogrešila u napadu.
Ni raspoložena Tijana nije mogla da pomogne svom timu, već su morale da pruže ruku odbojkašicama Fenerbahčea u kojem igra Bojana Drča.
Ipak, ako Tijana mora da čeka na pehar koji je osvojen sa timom, ne mora da čeka na pojedinačne nagrade. Ona je izabrana u najbolji tim prvenstva Turske kao najbolji korektor. U istom se nalazi i Drča koja je izabrana za najboljeg dizača. MVP šampionata je Melisa Vargas, a u idealnom timu su i Eda Erdem, Gizem Orge i Ana Kristina.
Ezačibaši završava sezonu sa titulom na Svetskom klupskom prvenstvu, dok Fener stavlja tačku sa dva domaća pehara u vitrinama - u Kupu i domaćem prvenstvu.
BONUS VIDEO KLADIONIČARSKE PRIČE: Kako sam uzeo nekoliko hiljada funti u zatvorskoj ćeliji
Preporučujemo
KRAJ BAJKE "SRPSKOG" AL HILALA: "Nepobedivi" Saudijci ispali iz azijske Lige šampiona
23. 04. 2024. u 22:10
"JESAM JEDAN OD BOLjIH IGRAČA": O’Saliven kreće u pohod na novu titulu
24. 04. 2024. u 09:15
MILANEZI OVE SEZONE NE ZNAJU SA NOVAJLIJAMA U LIGI: Jedan podatak ipak raduje navijače - evo šta se poslednji put desilo u šampionskoj sezoni
SA željom da uveća prednost na vrhu tabele Serije A, Milan će nastaviti borbu za Skudeto u nedelju popodne, kada na stadionu "Đuzepe Meaca" dočekuje Sasuolo.
14. 12. 2025. u 07:00
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)