U ČAST LEGENDI: Memorijalni odbojkaški turnir "Dušan Bošković Bole" u Kraljevu
Tradicionalni, četvrti po redu Memorijalni turnir „Dušan Bošković Bole“, posvećen rodonačelniku odbojke u Kraljevu, legendarnom treneru Ribnice, sportskom radniku i pedagogu, biće održan predstojećeg vikenda u novoj hali sportova kraj Ibra.
G.Šljivić (arhiva)
Na ovom veoma kvalitetnom, međunarodnom turniru, koji će ekipama poslužiti kao odlična provera forme pred početak nove sezone, osim domaćina Ribnice nastupiće Crvena Zvezda, Takovo iz Gornjeg Milanovca i Budvanska rivijera.
Preporučujemo
KRAJ ZA ZVEZDU: Crveno-beli odbojkaši eliminisani iz Kupa izazivača
27. 01. 2026. u 22:12
"TO IH STAVLjA U DOBRU POZICIJU": Šampion Evrolige veruje da Zvezda može u plej-of
27. 01. 2026. u 22:00
POGODILI SMO KVOTU 39! Naši tipsteri dominiraju! Evo novih predloga za mečeve na kojima verujemo da neće biti pobednika
DOMINACIJA!
27. 01. 2026. u 11:30
RUSIJA SLAVI: Estonija krenula da zarije nož u leđa Rusima - evo šta je upravo doživela
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu bile tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca, ali... nastavak je ipak obradovao Ruse.
27. 01. 2026. u 12:45
GRAD NA RUBU PONORA: Klizišta odnela zemljište ispod kuća na Siciliji - snimci su JEZIVI (VIDEO/FOTO)
KATASTROFALNO nevreme koje je pogodilo jug Italije izazvalo je nezapamćenu štetu, a najkritičnije je na Siciliji, gde se u gradu Nišemiju urušio čak četiri kilometra dug deo litice. Zbog klizišta je više od hiljadu ljudi hitno evakuisano, jer je klizište bukvalno odnelo zemlju ispod kuća.
27. 01. 2026. u 11:26
Komentari (0)